header_contact.phone_title

Kadra


NASZA KADRA

Stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy Team.
Oprócz bogatej oferty zajęć grupowych prowadzimy także treningi personalne. Daj nam znać jeśli potrzebujesz indywidualnej opieki, któregoś z naszych trenerów.
Sprawdź nas!

RAFAŁ KACZMAREK - trener

RAFAŁ KACZMAREK - trener

Właściciel Klubu Strefa Byków.
Trener personalny, certyfikowany instruktor StrongFirst Level 2 i StrongFirst Lifter, Flexible Steel Level 1.
Pasja do sportu, trwająca już przeszło 25 lat, pozwoliła mu na zdobycie szeregu kwalifikacji i bardzo bogatego doświadczenia.

Prezes Bytomskiego Stowarzyszenia Sportów Siłowych Strefa Byków i założyciel pierwszego w Bytomiu licencjonowanego  klubu StrongFirst oraz CrossFit. Zajmuje się szkoleniem wojska polskiego , Policji, Straży Granicznej oraz jednostek specjalnych. W dorobku pracy trenerskiej ma  także zawodników oraz kadry trenerskie klubów sportowych. Prowadził przygotowanie siłowe reprezentacji Polonii Bytom w hokeju. Asystent certyfikacji instruktorskich SFG 1, instruktor Flexible Steel Level 1 i instruktor kulturystyki. Opiekun i prowadzący zajęć dla dzieci Power Kids oraz starszaków U-15.

Uczestnik biegów ekstremalnych i organizator pierwszego biegu ekstremalnego na terenie Bytomia - BIEG HARPAGANA. Organizuje również warsztaty z zakresu zdrowego stylu życia dla mieszkańców Bytomia, a także akcje charytatywne.

Podobno Rafał jest skromy jak jego łapa, ale jeśli potrzebujesz dowiedzieć się o nim jeszcze więcej to koniecznie zajrzyj na jego stronę internetową kaczmarekrafal.pl

BARTŁOMIEJ GARBACIAK- trener, fizjoterapeuta

BARTŁOMIEJ GARBACIAK- trener, fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Lata treningów w podnoszeniu ciężarów dwukrotnie doprowadziły go na najwyższe podium Akademickich Mistrzostw Polski w kategorii do 56 kg i do 62 kg. Jest także wicemistrzem Polski do lat 23 w kategorii do 56 kg oraz dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski do lat 23 w kategorii do 56 kg i do 62 kg.

Wykwalifikowany instruktor podnoszenia ciężarów, który na co dzień prowadzi treningi podnoszenia ciężarów w śląskich boxach CrossFit. Przyjmuje również pacjentów w prywatnym gabinecie fizjoterapii. Obecnie jest także trenerem przygotowania motorycznego Kadry Polski Biegaczy Narciarskich.

Twoje wzorowe rwanie sztangi na treningu równa się uśmiech Bartka! Koniecznie przyjdź do niego na trening, a sam przekonasz się jak wiele pracy czeka Cię jeszcze nim uda Ci się u niego wywołać choć jeden uśmiech :)

GRZEGORZ LICHWA - trener

GRZEGORZ LICHWA - trener

CrossFit Level 1 Trainer i CrossFit Endurance Trainer.

Opracował metodę treningową Indoor Endurance indoorendurance.pl, z której korzystają czołowi polscy crossfitterzy. Pierwsza Polka na CrossFit Games, Gabrysia Migała (3 miejsce w kategorii Teens), od strony wydolnościowej była przygotowywana właśnie przez Grzegorza.

Z jego metody korzysta również wielu biegaczy, szczególnie ultramaratończyków. Grzegorz przeprowadza także badania nad skutecznością CrossFit Endurance w treningu biegaczy ultra. Patronem projektu jest portal napieraj.pl, na stronach którego znajdziecie więcej szczegółów.

Na co dzień Grzegorz programuje treningi. W weekendy prowadzi treningi indywidualne oraz seminaria dotyczące metody IE na teranie kraju. Czas wolny spędza przede wszystkim na administrowaniu portalem strefawod.pl, jednym z największych serwisów w Polsce poświęconemu CrossFitowi. Prowadzi także dział "CrossFit w treningu kulturystycznym" w magazynie KiF- Kulturystyka i Fitness.

Ksywa Grzegorza?
Czołówka polskich crossfitterów pieszczotliwie nazywa go #GrzegorzPsychoLichwa, a to oznacza tylko jedno – treningi u Grzegorza zapamiętają nie tylko Twoje mięśnie, ale i głowa ;)

KACPER SAMSONOWSKI - trener

KACPER SAMSONOWSKI - trener

CrossFit Level 1 Trainer, (Athlete) Ze sportem jest związany od najmłodszych lat. Wieloletni członek AZS Politechniki Śląskiej w sekcji Ergometru Wioślarskiego i Trójboju. Swoją przygodą z CrossFitem rozpoczął z myślą o byciu zawodnikiem. Bazując na swoich doświadczeniach, analizie ruchów oraz wiedzy na temat motoryki, większości ćwiczeń, nauczył się sam.

Dało mu doskonały obraz na problemy, z którymi borykają się jego podopieczni i w umiejętny sposób potrafi przekazać pomocne wskazówki.

Wielbiciel optymalizacji ruchu, prostoty, pracy u podstaw oraz RomWod. Wierzy, że jakość ruchu potrafi się dużo korzystniej przełożyć na osiągany wynik, niż skracanie i wykonywanie ruchu niedbale. Sport ten pokochał tak bardzo, że postanowił nauczać go innych.

Poza Strefą Byków, pomaga innym boxom w programowaniu i prowadzeniu zajęć oraz udziela treningów indywidualnych.