header_contact.phone_title

Kadra


NASZA KADRA

Stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy Team.
Oprócz bogatej oferty zajęć grupowych prowadzimy także treningi personalne. Daj nam znać jeśli potrzebujesz indywidualnej opieki, któregoś z naszych trenerów.
Sprawdź nas!

RAFAŁ KACZMAREK - trener

RAFAŁ KACZMAREK - trener

Właściciel Klubu Strefa Byków.
Trener personalny, certyfikowany instruktor StrongFirst Level 2 i StrongFirst Lifter, Flexible Steel Level 1.
Pasja do sportu, trwająca już przeszło 25 lat, pozwoliła mu na zdobycie szeregu kwalifikacji i bardzo bogatego doświadczenia.

Prezes Bytomskiego Stowarzyszenia Sportów Siłowych Strefa Byków i założyciel pierwszego w Bytomiu licencjonowanego  klubu StrongFirst oraz CrossFit. Zajmuje się szkoleniem wojska polskiego , Policji, Straży Granicznej oraz jednostek specjalnych. W dorobku pracy trenerskiej ma  także zawodników oraz kadry trenerskie klubów sportowych. Prowadził przygotowanie siłowe reprezentacji Polonii Bytom w hokeju. Asystent certyfikacji instruktorskich SFG 1, instruktor Flexible Steel Level 1 i instruktor kulturystyki. Opiekun i prowadzący zajęć dla dzieci Power Kids oraz starszaków U-15.

Uczestnik biegów ekstremalnych i organizator pierwszego biegu ekstremalnego na terenie Bytomia - BIEG HARPAGANA. Organizuje również warsztaty z zakresu zdrowego stylu życia dla mieszkańców Bytomia, a także akcje charytatywne.

Podobno Rafał jest skromy jak jego łapa, ale jeśli potrzebujesz dowiedzieć się o nim jeszcze więcej to koniecznie zajrzyj na jego stronę internetową kaczmarekrafal.pl

BARTŁOMIEJ GARBACIAK- trener, fizjoterapeuta

BARTŁOMIEJ GARBACIAK- trener, fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Lata treningów w podnoszeniu ciężarów dwukrotnie doprowadziły go na najwyższe podium Akademickich Mistrzostw Polski w kategorii do 56 kg i do 62 kg. Jest także wicemistrzem Polski do lat 23 w kategorii do 56 kg oraz dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski do lat 23 w kategorii do 56 kg i do 62 kg.

Wykwalifikowany instruktor podnoszenia ciężarów, który na co dzień prowadzi treningi podnoszenia ciężarów w śląskich boxach CrossFit. Przyjmuje również pacjentów w prywatnym gabinecie fizjoterapii. Obecnie jest także trenerem przygotowania motorycznego Kadry Polski Biegaczy Narciarskich.

Twoje wzorowe rwanie sztangi na treningu równa się uśmiech Bartka! Koniecznie przyjdź do niego na trening, a sam przekonasz się jak wiele pracy czeka Cię jeszcze nim uda Ci się u niego wywołać choć jeden uśmiech :)

GRZEGORZ LICHWA - trener

GRZEGORZ LICHWA - trener

CrossFit Level 1 Trainer i CrossFit Endurance Trainer.

Opracował metodę treningową Indoor Endurance indoorendurance.pl, z której korzystają czołowi polscy crossfitterzy. Pierwsza Polka na CrossFit Games, Gabrysia Migała (3 miejsce w kategorii Teens), od strony wydolnościowej była przygotowywana właśnie przez Grzegorza.

Z jego metody korzysta również wielu biegaczy, szczególnie ultramaratończyków. Grzegorz przeprowadza także badania nad skutecznością CrossFit Endurance w treningu biegaczy ultra. Patronem projektu jest portal napieraj.pl, na stronach którego znajdziecie więcej szczegółów.

Na co dzień Grzegorz programuje treningi. W weekendy prowadzi treningi indywidualne oraz seminaria dotyczące metody IE na teranie kraju. Czas wolny spędza przede wszystkim na administrowaniu portalem strefawod.pl, jednym z największych serwisów w Polsce poświęconemu CrossFitowi. Prowadzi także dział "CrossFit w treningu kulturystycznym" w magazynie KiF- Kulturystyka i Fitness.

Ksywa Grzegorza?
Czołówka polskich crossfitterów pieszczotliwie nazywa go #GrzegorzPsychoLichwa, a to oznacza tylko jedno – treningi u Grzegorza zapamiętają nie tylko Twoje mięśnie, ale i głowa ;)

WOJCIECH FLERY - trener

WOJCIECH FLERY - trener

CrossFit Level 1 Trainer, CrossFit Gymnastic Trainer z bardzo bogatym doświadczeniem.

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Ratownik Medyczny z powołania. Jego zawód mocno odzwierciedla jego charakter. Jest konkretny i odpowiedzialny, a zarazem empatyczny i wesoły.

CrossFit poznał podczas misji w Afganistanie, jeszcze zanim ten pojawił się na mapie Polskich klubów. Doświadczenia w prowadzeniu zajęć CrossFit nabierał od samego początku, kiedy tylko CrossFit pojawił się na terenie Śląska. Był jednym z pierwszych trenerów CrossFit na Śląsku.

Uważa, że gimnastyka jest najtrudniejszą dziedziną w tak szerokim pojęciu jakim jest CrossFit i właśnie dlatego to jej poświęcił najwięcej czasu. Wojtek mocno skupia się na fundamentach przygotowania człowieka pod treningi CrossFit, tak aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Osoby wzięte pod jego skrzydła mają pewność bezpiecznego i merytorycznego treningu. Uważa, że CrossFit jest dla każdego, jednak nie każdy może wykonywać wszystko co jest w CrossFicie. To rolą trenera jest szybka weryfikacja możliwości ćwiczącego i odpowiedni dobór ćwiczeń.