header_contact.phone_title

Zajęcia


Nasze zajęcia

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę zajęć. Znajdziesz u nas zajęcia dla osób początkujących, zaawansowanych, a także dla tych którzy trenują już wyczynowo.
Na zajęcia zapraszamy również dzieci, a także tych wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia.

01 U-15
04 CROSSFIT GYMNASTICS

Zajęcia CrossFit Gymnastics to zajęcia dla wszystkich ,którzy chcą zagłębić się w tematykę Gimnastyki. Głównym   celem tych zajęć jest nauka techniki ćwiczeń i elementów gimnastycznych wykorzystywanych w treningu CrossFit.

07 CROSSFIT ENDURANCE

To połączenie treningów interwałowych o submaksymalnej intensywności z wysiłkiem tlenowym o jak najmniejszej objętości. Ta formuła treningu przynosi niesamowite wyniki w budowaniu szybkości, wytrzymałości, wytrzymałości siłowej i siły.

10 JOGA

To dialog ciała, oddechu i umysłu. Pomaga odnaleźć spokój wewnętrzny i odzyskać harmonię. Jogę może ćwiczyć każdy, ponieważ ćwiczenia są bardzo zróżnicowane. Od prostych, wstępnie otwierających ciało, do bardziej skomplikowanych pozycji.

02 PORANNA ZAPRAWA

Wstajesz do pracy?  Czujesz znudzenie? A  kawa nie działa? Musisz spróbować tego! O godzinie 6:00 w zagrodzie byków ,startujemy z poranną zaprawą. Zróżnicowane  zestawy ćwiczeń, skutecznie Cię obudzą i dają mnóstwo energii na resztę dnia. 

05 STRONGFIRST

System treningowy ukierunkowany na budowę mocy, siły oraz wytrzymałości. Dzięki wykorzystaniu odważników kettlebell otwiera zupełnie nową drogę w kształtowaniu wysportowanej sylwetki. Pamiętaj - możesz być kim chcesz, ale najpierw musisz być silny!

08 WEIGHTLIFTING

Dyscyplina olimpijska, na którą składają się dwa ćwiczenia: rwanie i podrzut. W treningu skupiamy się na doskonaleniu techniki, po to aby uzyskać jak najlepszy wynik składowy. Wykorzystuje wiele ćwiczeń siłowych co przyczynia się do wszechstronnego rozwoju ćwiczących.

11 GABINET ODNOWY BIOLOGICZNEJ

Zajmujemy się fizjoterapią: pourazową przed i po zabiegową, w zakresie ortopedii w stanach przeciążeniowych narządu ruchu ,w zespołach bólowych kręgosłupa i kończyn.

 

 

03 TRENING PERSONALNY

Wybierz trenera , który poprowadzi Cię do sukcesu! Nasza kadra to grupa specjalistów , reprezentujących konkretne metody treningowe, wyszkoleni z wieloletnim stażem sportowym idealnie dobiorą zestawy ćwiczeń uwzględniając Twój stopień zaawansowania w treningu. Sprawdź nas i oddaj się w ręce najlepszych.

06 CROSSFIT

To stale zróżnicowane ruchy funkcjonalne wykonywane z dużą intensywnością. Trening oparty jest na ruchach, które odzwierciedlają najważniejsze części z takich dyscyplin jak gimnastyka, podnoszenie ciężarów, bieganie i wiele innych.

09 POWERLIFTING

Trójbój to sport siłowy, w którym mamy za zadanie uzyskać jak największy wynik w trzech podejściach dla trzech różnych bojów. Kolejno: przysiad ze sztangą, wyciskanie sztangi leżąc oraz martwy ciąg. To dyscyplina, która w dużej mierze stawia na rozwój siły statycznej.